StoliTRONIK  >  Dílna  >  Stav dílny

Začátkem května roku 2022 jsem se definitivně rozhodl opustit se svým kutlochem prostory našeho rodinného bytu, kde jsem okupoval prostory pod schodištěm v hlavní hale a v hlavě si vytvořil myšlenku se přestěhovat do tak zvaného kumbálu, mimo byt, kde se skladovalo harampádí. Nastala příležitost udělat si tak z původního kutlochu pod schodištěm, alespoň trochu důstojnější prostor pro bastlení, které by se dalo nazývat i elektro dílna. Přiložené fotografie dokumentují stav při vystěhování harampádí, škoda, že jsem kumbál nevyfotil ještě před vystěhování, tam se přes ten bordel nedalo ani pohnout, natož projít. Vnitřní rozměry kumbálu jsou cca 130 x 340 cm, čili žádná hitparáda a musel jsem tak při plánování rozmístění prvků šetřit každý centimetr.

Následující fotografie dokumentují stav budoucí dílny po vystěhování harampádí – 11.05.2022.

 

Po vystěhování jsem si do kumbálu provizorně natáhl elektřinu, dále jsem se vrhl do opravy zdí a podlahy a následně jsem mohl kumbál vymalovat a natřít podlahu a okno.

 

Následující snímky dokumentují stav dílny po opravách zdiva, podlhy a vymalování – 21.05.2022.

 

Po zaschnutí všech nátěrů jsem se vrhl na elektroinstalaci, no a když už byla elektroinstalace hotova mohl jsem se zabydlet. Stav dílny ihned po dokončení k datu 30.5.2022 můžete shlédnout na fotografiích níže.

 

Následující snímky dokumentují stav dílny čerstvě po dokončení – 30.05.2022.

 

Následující snímky dokumentují stav dílny čerstvě po dokončení – 19.06.2022.